KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819199
nr 1481 9199
Roald Hansen
(f. 1938), Danmark
Oljemålning, Flickor på blomsteräng. Monogramsignerad. Olja på duk, 78x59 cm, yttermått inklusive ram: 84x65 cm
Roald Hansen, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:51:26
4/8 21:30:50